back to urticaria day
Language

ÜRTİKER GÜNÜ 2019 – Kim ilgilenir? UCARE!

Kim ilgilenir? UCARE! 

1 Ekim yaklaşıyor ve yine Dünya Ürtiker Günü geliyor! Bununla kim ilgilenir? UCARE! UCARE (Ürtiker Referans ve Mükemmeliyet Merkezleri) ürtiker tedavisi konusunda özelleşmiş merkezlerin bağlı olduğu dünya çapında bir iletişim ağıdır. Buradaki doktorlar yalnızca ürtikeri bilmekle kalmaz, ürtikerli hastalara olası en iyi bakım ve tedaviyi sunmayı görevleri olarak görürler. Bu ağın tüm üyeleri ürtikeri kılavuzlara göre tedavi edeceklerini garanti ederler. Yani UCARE ilgilenir! UCARE bu seneki ürtiker gününde rol alıyor ve bu günü hastalar ve aileleri, doktorlar, politikacılar, basın ve tüm dünyada ürtiker farkındalığının artırılması için bir fırsat olarak görüyor. Ayrıca UCARE diğer doktorlar için de ürtiker hastalarına daha iyi bakım sunabilmeleri için eğitim aktiviteleri düzenlemeyi planlıyor.
UCARE desteğinden bağımsız olarak ürtiker günü, ürtiker hastalarının ilgi odağı olduğu bir gündür. Lütfen bize Ürtiker Günü 2019’da katılın ve kendi etkinliğinizi organize edin! Diğer ürtiker hastalarını partinize davet edin! Bölgesel bir yardım ağı oluşturmanız için daha iyi bir fırsat olabilir mi? Çevrenizdeki doktorlara coşkunuzla ilham verin – böylece belki onlar da kendi bölgelerindeki doktorlara eğitim verirler ve UCARE ağına katılmak isterler.
Ürtiker Günü 2019 ile ilgili haberleri paylaşmaya devam edin, tweet atın ve beğenin, böylelikle ürtiker günü tüm arkadaşlarınız, aileniz ve hastalıktan etkilenen insanlar tarafından duyulsun, bilinsin.
Ürtiker Günü 2019 ile ilgili tüm etkinliklerinizi bize gönderebilirsiniz ve böylece ürtiker gününüz tam bir başarıya dönüşür! En ufak bir katılım bile önemli – lütfen Ürtiker Günü 2019’u dünya çapında bir başarıya dönüştürmemize yardımcı olun!
Ürtiker Günü 2019, alerji ve ürtiker nedeniyle etkilenmiş hastalara adanan UNEV (urticaria network e.V.), UCARE ve dünya çapında birçok organizasyon tarafından desteklenmektedir.

info